Masevičiaus įmonė "Girios"
Trūdų kaimas, Švenčionėlių sen., 18225 Švenčionių raj., Lietuva
Tel/Faks.: 8 387 42335
El. paštas: girios@girios.lt
Kontaktai


Masevičiaus įmonė "Girios"
Trūdų kaimas, Švenčionėlių sen.,
18225 Švenčionių raj.,
Lietuva
El. paštas: girios@girios.lt

 

Direktorius

Modestas Masevičius
Mob.tel.: +370 685 27830
El. paštas: modestas@girios.lt


 

Pardavimų direktorė

Vilija Žemaitaitytė
Tel.: +370 685 37169
El. paštas: vilija.zemaitaityte@girios.lt

 

Vyr. buhalterė 

Rasa Masevičienė
Tel.: +370 387 42335
Mob.tel.: +370 685 19145
Faksas.: +370 387 42335
El. paštas: rasa@girios.lt

 

 

Vyr. buhalterės pavaduotoja

Jelena Vaiciukienė
Tel.: +370 387 42335
Mob.tel.: +370 656 71876
El. paštas: jelena@girios.lt

 

Logistikos vadybininkas

Aleksas Masys
Mob.tel.: +370 685 47128
El. paštas: aleksas@girios.lt

 

 

Gamybos vadovas

Vaidas Polita
Mob.tel.: +370 652 82732
El. paštas: vaidas@girios.lt

Kokybės vadovė

 

Irina Jusienė

Tel.: +370 694 32090

El. paštas: kokybe@girios.lt 

 

 

Administratorė 

 

Inga Carenko

Tel.: +370 387 42335

El. paštas: buhalterija@girios.lt 

Vadybininkė

 

Margarita Misiūnaitė

Tel.: +370 694 32515

El. paštas: girios@girios.lt

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 













Jei turite mums klausimų, maloniai į juos atsakysime
Jūsų vardas*:
0
0
El. paštas*:
0
0
Čia galite parašyti klausimą ar žinutę:
0
*Norint gauti atsakymą, būtina nurodyti el. paštą